menu close menu

Doplňkové služby

Karaoke Show

Ačkoli název „karaoke“, pocházející z japonštiny, může nezasvěcenému jedinci na první poslech znít jako jakýsi neznámý druh bojového umění, jedná se o vcelku prostou a zcela bezpečnou formu zábavy.

Podstata karaoke spočívá v tom, že zcela amatérští zpěváci (většinou skupinka přátel) zpívají do hudebního doprovodu známé národní či světové skladby. K hranému doprovodu písně, z níž je odstraněn zpěv originálních interpretů, zpravidla běží na obrazovce text. Ten bývá pro snazší zvládnutí rytmu nejrůznějšími způsoby animován – jednotlivá slova či slabiky se zvýrazňují nebo mění barvu v závislosti na melodii písně. Účastníkovi karaoke zábavy je k dispozici mikrofon, aby se skutečně mohl na několik okamžiků cítit jako popová hvězda.

Velmi oblíbené je kombinování klasické diskotéky s karaoke. V realu to vypadá tak, že DJ střídá klasickou produkci (diskotéka) se zájemci o zpívání (karaoke).

V seznamu DJe si vyberete Vaší oblíbenou skladbu, kterou Vám DJ pustí z DVD na projekční plátno (LED TV nebo televizní videostěnu).

Karaoke Svatební DJ’s nabízí zábavné karaoke pro vaši společnost s výběrem těch nejlepších písní domácí a zahraniční hudební scény. Vlastníme široký archiv šlágrů od 70 let až po současnost. DOPORUČUJEME!

funny

Barmanská cocktailová show

Barmanská show zpestří každou svatební oslavu, party. Jsme si jisti , že oceníte skvělou práci našich profesionálních freestylových barmanů, kteří Vám s úsměvem a perfektní znalostí namíchají osvěžující cocktaily z celého světa.

Koktejly alko/nealkoholické připravujeme zásadně z kvalitních surovin, destilátů, likérů a sirupů. Při výrobě cocktailů dodržujeme velice přísná hygienická pravidla jak při míchání, tak u samotného servisu.

Součástí barmanské show může být také samostatné freestylové vystoupení s fire show při níž barman dostává do vzduchu různé předměty (lahve, šejkry, led a jiné). Barman stále udržuje kontakt s publikem a připraví několik nápojů, které dostanou vámi vybraní lidé. Vše probíhá za doprovodu temperamentní hudby našich DJ’s. Samostatná barmanská show dokáže prolomit prvotní ostych na začátku večera a uvést vaše hosty do dobré nálady v jeho průběhu.

sasa

Kouzelník

Kouzelnické vystoupení přímo na míru dle Vašich požadavků. V případě zájmu je možnost i 2 kouzelníků s micromagii a jevištní magii (velké iluze např. záměna v bedně, fontána sněhu z prázdných rukou atd..) Možnost předvádění vašeho výrobku pomocí kouzel (napři. presentování výrobků Vaší společnosti pomocí kouzel).

V případě micromagie: V průběhu programu se kouzelník vmísí mezi hosty a předvádí kouzla, které má pro dané vystoupení připravené, ať už se jedná o mince, šátky, karty, mizení předmětů, levitace nebo netradiční magii. Vystoupení našich kouzelníků ve Vás jistě zanechá nezapomenutelný pocit z nevšedního programu, který se hodí na veškeré akce, kde se chcete bavit a mít o zábavu postaráno.